EXTRA logo balíček

EXTRA logo balíček

Balíček EXTRA je vhodný pro každého, kdo potřebuje vytvořit profesionální logo a taky webovou prezentaci. Na logu bude pracovat jeden grafk,  s možností neomezeného množství následných korektur (změnu zadání nepovažujeme za korekturu). V základní ceně balíčku je originální zpracování grafiky webových stránek a po schválení grafického návrhu naprogramování a následné naplnění stránek vámi dodaným obsahem. V základní ceně balíčku je statická webová prezentace  bez administrace o celkovém rozsahu max 15 podstránek, včetně jazykových mutací. Administraci a další funkce nad rámec balíčku vám můžeme nabídnout za doplatek.
DOPLŇKOVÉ SLUŽBY -  při podání online objednávky nalezete při vyplnění vašich fakturačních údajů, ještě zajímavou možnost doplňkových služeb pro doobjednání (napr. inverzní barevnost loga, hlavičkový papír, leták A5, leták A4, minilogomanuál, velkoplošní billboard, grafika webu, grafika pro tištěný katalog, jpg banner pro web). Na poptání lze objednat následně libovolnou grafiku nebo i celý web s administraci na míru, nebo eshop. Více na našich stránkách pro weby na míru www.artweby.cz  Tešíme se na spolupráci s Vámi.

Objednat »

Obsah balíčku EXTRA

tvorba loga - 3 varianty 1 grafik + licence k užívaní neomezené množství úprav na tvorbě loga černobílé logo plnobarevné logo logo vám dodáme ve 4 formátech originální grafika webu v ceně jsou 3 kola korektur na webdesignu. v případě dalších kol korektur je cena stanovena hod. sazbou - 700 Kč / hod. + DPH. responzivní design (mobile friendly) naprogramování webu naplnění obsahem a spuštění webu bez administrace podrobné informace nalezete po odskrolování referencí níže garance vrácení peněz
 • tvorba loga - 3 varianty
 • 1 grafik + licence k užívaní
 • neomezené množství úprav na tvorbě loga
 • černobílé logo
 • plnobarevné logo
 • logo vám dodáme ve 4 formátech
 • originální grafika webu
 • v ceně jsou 3 kola korektur na webdesignu.
 • v případě dalších kol korektur je cena stanovena hod. sazbou - 700 Kč / hod. + DPH.
 • responzivní design (mobile friendly)
 • naprogramování webu
 • naplnění obsahem a spuštění webu bez administrace
 • podrobné informace nalezete po odskrolování referencí níže
 • garance vrácení peněz

Cena: 59 000,- Kč (bez DPH)

více referencí naleznete zde

 

Základní informace

1. VÝROBA LOGA

Naši designéři jsou připraveni začít práce na vašem logu ihned po potvrzení objednávky. Nabízíme vám originální zpracování loga respektující obor podnikání a váš oblíbený styl. Garantujeme vám také kvalitní spolupráci a spokojenost s vytvořeným logem. Pro zvýšení vaší jistoty nabízíme GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ.

TERMÍN REALIZACE je v bežných případech 7 - 10 PRACOVNÍCH DNÍ. V případě potřeby máme v nabídce logo EXPRESS - do 48 hodin. Požadavek na EXPRESS logo vyplníte v průběhu procesu objednání v zájmu urychlení prací na logu. Poplatek za práci EXPRESS je 2500 Kč k ceně balíčku.

Co je zahrnuté v ceně:
- 3 návrhy log na výběr

- 1 grafik + licence k užívání
- plnobarevné logo
- černobílé logo

- neomezené množství úprav
- výstup ve 4 formátech (ai, eps, pdf, jpg) v profilech CMYK, RGB, Pantone

2. VÝROBA WEBOVÝCH STRÁNEK

2.1. Grafický návrh

V ceně balíčku je zahrnutý jeden grafický návrh s možnými variantami barevnosti nebo obrázků.

Naše reference z webdesignu naleznete na našem hlavním webu: www.artweby.cz.

Graficky pro vás zpracujeme hlavní stránku webu a dvě další podstránky (textová stránka a kontakt, nebo jiné na základě vašeho zadání).

Na tvorbě grafiky pro vaše nové stránky začneme pracovat po schválení finální podoby loga. První návrhy grafiky pro web vám dodáme do 7 až 10 pracovních dní od schválení loga. Expresní zpracování grafiky webu - do 4 dní od schválení loga vám nabízíme za doplatek 2500 Kč nad rámec ceny balíčku.

2.2. Spuštění webu a naplnění obsahem

Webové stránky naprogramujeme, naplníme vámi dodaným obsahem a spustíme na vaší doméně a hostingu do 10 dní od schválení grafiky všech podstránek webu.

Co je zahrnuté v ceně:

 • Výroba statických webových stránek bez administrace (hlavní stránka + dvě podstránky):
  - 0. - Hlavní stránka / Home page
  - 1. - textová stránka
  - 2. - kontakt
 • Responzivní design: v dnešní době kdy skoro všichni používají na prohlížení webu kromě počítačů mobily a tablety vám doporučujeme responzivní design webu. Responzivní proto, aby byl web optimalizovaný jak pro prohlížení na mobilech, tak i tabletech, počítačích a noteboocích.
 • Tvorba banneru.
  V ceně tvorby je tvorba 1x statického banneru, tedy 1 slajd (obrázek) banneru. V případě zájmu o slajdový banner s více slajdy, je toto za doplatek.
 • V ceně jsou 3 kola korektur.
  V případě dalších kol korektur nad rámec balíčku je cena za úpravy dále stanovena hodinovou sazbou - 700 Kč / hod. + DPH.

Fotografie z fotobank
Cena  webu nezahrnuje nákup fotek z fotobank. Jejich případné použití v grafice s Vámi před jejich zakoupením prokonzultujeme, a zašleme vám ceny možných fotek použitých v grafice. Ceny fotek určuje fotobanka, ne my a jsou bez DPH. Je možné se domluvit taky tak, že nepoužijeme žádné obrázky z fotobank nebo že použijeme pouze fotky které nám budou poskytnuty z vaší strany.

Naplnění obsahemm:

 • Stránky naplníme obsahem, který od vás obdržíme do celkového rozsahu 30 podstránek  včetně jazykových mutací.
  Například: 10 českých, 10 slovenských a 10 anglických podstránek, nebo jednojazyčný web o 30 podstránkách.
 • Gramatickou ani obsahovou korekturu textu neprovádíme.
 • Na web vložíme obrázkové galerie, videa nebo soubory ke stažení, které nám dodáte.
 • Bez doplatku zapracujeme vaše prípadné korektúry, pokiaľ sa nejedná o zmeny pôvode dodaného obsahu.

Další služby v ceně bez doplatku:

 • Propojení s Google Analytics - vložení měřících kódů pro Google Analytics, nebo jiných Vámi dodaných kódů.
 • Propojení se sociálními sítěmi (Facebook: Like, Like Box, Share, Google+, Twitter, ...)

SLUŽBY NAD RÁMEC ZÁKLADNÍ CENY BALÍČKU:

1. Služby nad rámec balíčku k tvorbě loga

Možnost doobjednat INVERZNÍ VERZI LOGA v ceně 800 Kč: Inverzní verze loga se používá v případech, kdy je podklad určený pro umístění loga příliš tmavý. V ceně je jenom 1 inverzní provedení. Pokud uvažujete o dvou a více verzích inverzního provedení, platí se za přípravu každé 800 Kč a tyto verze loga připravíme spolu s finálním balíčkem (obsahuje jpg, pdf, eps, ai; v CMYK, RGB, PANTONE).

Možnost využívat vybrané logo v různém uspořádání - po odsouhlasení loga se rozhodnete vybrané logo používat například navíc i na výšku, na šířku anebo jinak podle vašeho přání. Tuto verzi loga připravíme, jako i její finální balíček (obsahuje jpg, pdf, eps, ai; v CMYK, RGB, PANTONE) v ceně 800 Kč. Každá další verze či uspořádaní loga, u které si přejete celý finální balíček různých formátů log stojí 800 Kč. V případě, že vám bude postačovat jen formát eps a pdf, vám ho ponecháme zdarma.

Doplňková ilustrace - V případě zájmu a požadavku využívat ze zaslaných návrhů kromě vybraného/schváleného loga ještě další doplňkové logo (z našich zaslaných návrhů), je jeho cena 2000 Kč.

Tvorba 3D loga a dalších efektů - pracujeme v programu Adobe Ilustrator (2D program) a logo nejdřív vytvoříme v 2D. Efekt 3D loga vám však snadno následně přidáme. Nejdříve tedy vytvoříme logo ploché (bez efektů). Po vašem výběru vhodné verze ji rozpracujeme do efektů (třeba 3D efekt, chrome, nebo jiný).

2. Služby nad rámec balíčku k tvorbě webu

Zpracování grafiky více typů podstránek (například seznam produktů, detail produktu, fotogalerie a další). Cena za grafiku každé další podstránky nad rámec je 600 až 850 Kč.

Doprogramování administrace (CMS) - možnost online správy obsahu webu díky administračnímu rozhraní s cenou od 9.000 Kč. V základní ceně CMS je správa struktury webu a obsah textových stránek s obrázky a videi. Cenu za různé seznamy, fotogalerie, reference a další lze upřesnit po osobním nebo telefonickém jednání. Díky administraci můžete spravovat obsah svého webu bez naší pomoci a bez znalosti programování, podobně jako když píšete v textovém editoru.

Hosting - nabízíme hosting 5GB s emailovými adresami. Cena je 1 900 Kč / rok.

Návrh uživatelského rozhraní (prototyp, nebo wireframe) před přípravou grafiky webu za cenu 6.000 Kč. Toto je vhodné pro:
- odladění stránek z hlediska rozložení prvků na webu
- zvýšení uživatelské přívětivosti stránek
- odladění obchodní účinnosti stránek
Příklad prototypu a finálního webu:
- prototyp: deee.afocus.cz/wireframes/web/
- finální web: www.stylainterier.cz

Zviditelnění na internetu - můžeme se postarat o vaší PPC reklamu a SEO. Cena na základě osobního jednání.

Postup spolupráce


1. ZÁLOHOVÁ PLATBA
Zašleme vám fakturu 50% z ceny za objednané logo web a doplňky → platba probíhá před započetím prací.

2. VSTUPNÍ FORMULÁŘ
Následně zašleme vstupní formulář pro výrobu loga a webu. Jeho vyplnění určí směr grafiky loga a webových stránek.

3. ZASLÁNÍ UKÁZEK LOG
Po přijetí platby a obdržení vyplněného vstupního formuláře započneme grafické práce na logu. Od tohoto termínu se počítá čas pro zhotovení loga.

4. VAŠE PŘIPOMÍNKY
Logo, které se vám nejvíce líbí doladíme barevně, zapracujeme potřebné připomínky a následně dopracujeme do finální podoby.

5. ZASLÁNÍ FINÁLNÍCH FORMÁTŮ LOGA
Po vašem konečném rozhodnutí vám zašleme finální formáty loga (eps, ai, pdf, jpg), které můžete okamžitě začít používat pro firemní účely.

6. Grafický návrh webu
Po schválení loga vám připravíme grafický návrh webu

7. Zapracování připomínek ke grafice webu
Grafiku upravíme dle vašich připomínek tak, aby splňovala vaše představy.

8. Doplatek zvyšných 50% z ceny
Po schválení grafiky webu žádáme o doplatek do plné výšky objednanáho díla.

9. Naplnění obsahem
Po schválení grafiky všech podstránek webu a úhradě zvyšných 50% z ceny stránky naprogramujeme a naplníme obsahem. K náhledu bude dle vaší volby přímo na vašem hostingu a doméně, nebo na našem dočasném hostingu.

10. Spuštění webu
Po schválení funkčnosti webu jej spustíme na vaší doméně a hostingu, k čemu budeme potřebovat funkční FTP přístupy.

Bude nám potěšením s vámi spolupracovat,

Vaše ARTLOGO

Balíčky

6 400,-

2 návrhy loga
1 grafik
3 kola úprav

7 400,-

3 návrhy loga
3 kola úprav
1 grafik

8 400,-

4 návrhy loga
neomezené úpravy
licence

11 400,-

5 návrhů log
2 grafici
neomezené úpravy
vizitky

14 500,-

6 návrhů
2 grafici
neomezené úpravy
2 nové návrhy
vizitky,hlavičkový papír