BASIC logo balíček

BASIC logo balíček

BASIC LOGO balíček je oblíbená volba velké části klientů, kteří hodlají investovat do kvalitního firemního loga a na výsledku a celkovém efektu jim velmi záleží. Získají tak návrhy od 2 grafiků nezávisle na sobě, což znásobí finální efekt pro výběr nejvhodnější varianty loga. Zajímavý je i počet 5 různých návrhů, což potěší každého klienta při zvažování nad touto důležitou investicí. Oproti variantě MINI za 3900 Kč (3 návrhy a 1 grafik) je rozhodně BASIC LOGO výhodnejší a efektivnější.

Objednat »

Obsah balíčku BASIC

5 návrhů log na výběr 2 grafici + licence k užívaní neomezené množství úprav plnobarevné logo černobílé logo výstup ve 4 formátech (eps, ai,pdf, jpg) garance vrácení peněz
  • 5 návrhů log na výběr
  • 2 grafici + licence k užívaní
  • neomezené množství úprav
  • plnobarevné logo
  • černobílé logo
  • výstup ve 4 formátech (eps, ai,pdf, jpg)
  • garance vrácení peněz

Cena: 5 200,- Kč (bez DPH)

Chcete osm návrhů log
a návrh vizitky?

pouze o 1 600,- více

Objednat

Základní informace

Naši designéři jsou připraveni začít práce na vašem logu ihned po potvrzení objednávky. Nabízíme vám originální zpracování loga respektující obor podnikání a váš oblíbený styl. Garantujeme vám také kvalitní spolupráci a spokojenost s vytvořeným logem. Pro zvýšení vaší jistoty nabízíme GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ.

Výběrem balíčku log (Mini, Basic, Mild, Pro) nám přesně definujete vaši poptávku.

TERMÍN předložení prvotních návrhů  ku konzultaci je v bežných případech 7 - 10 PRACOVNÍCH DNÍ. V případě potřeby máme v nabídce logo EXPRESS - do 48 hodin (balíček MILD do 72 hodin). Požadavek na EXPRESS logo vyplníte v průběhu procesu objednání v zájmu urychlení prací na logu. Poplatek za práci EXPRESS je 2500/3500/4500 Kč k ceně loga v zavislosti na výběru balíčku.

V daném čase (za 7 - 10 pracovních dní či do 48 hodin), obdržíte prvotní návrhy log na výběr. Návrhy se ale můžou dále dle Vašich připomínek upravovat, kombinovat... a tak konečná doba trvání tvorby loga nelze předem odhadnout, jelikož záleží na rychlosti vzájemné komunikace a na počtu a složitosti požadovaných úprav.

Žádné další platby mimo stanovené ceny log od vás nebudou vyžadovány.
Ceny balíčků jsou uvedené bez DPH.

SLUŽBY NAD RÁMEC ZÁKLADNÍ CENY BALÍČKU:

Možnost doobjednat INVERZNÍ VERZI LOGA v ceně 800 Kč: Inverzní verze loga se používá v případech, kdy je podklad určený pro umístění loga příliš tmavý. V ceně je jenom 1 inverzní provedení. Pokud uvažujete o dvou a více verzích inverzního provedení, platí se za přípravu každé 800 Kč.

Možnost využívat vybrané logo v různém uspořádání - po odsouhlasení loga se rozhodnete vybrané logo používat například navíc i na výšku, na šířku anebo jinak podle vašeho přání. Tuto verzi loga připravíme, jako i její finální balíček (obsahuje jpg, pdf, eps, ai; v CMYK, RGB, PANTONE) v ceně 800 Kč. Každá další verze či uspořádaní loga, u které si přejete celý finální balíček různých formátů log stojí 800 Kč. V případě, že vám bude postačovat jen formát eps a pdf, vám ho ponecháme zdarma.

Doplňková ilustrace - V případě zájmu a požadavku využívat ze zaslaných návrhů kromě vybraného/schváleného loga ještě další doplňkové logo (z našich zaslaných návrhů), je jeho cena 2000 Kč.

Tvorba 3D loga a dalších efektů - pracujeme v programu Adobe Ilustrator (2D program) a logo nejdřív vytvoříme v 2D. Efekt 3D loga vám však snadno následně přidáme. Nejdříve tedy vytvoříme logo ploché (bez efektů). Po vašem výběru vhodné verze ji  rozpracujeme do efektů (třeba 3D efekt, chrome, nebo jiný).

Smlouva na míru:
V případě požadavku řešení grafické tvorby se smlouvou na míru, připomínkovanou právníkem objednavatele, je cena stanovena individuálně (dle náročnosti úprav ve smlouvě) od 3.000 Kč + DPH za právní výdaje z naši strany. Tyto výdaje v základních balíčcích zahrnuty nejsou.

Postup spolupráce


1. ZÁLOHOVÁ PLATBA
Zašleme vám fakturu za objednané logo, platba probíhá před započetím prací.

2. VSTUPNÍ FORMULÁŘ
Následně zašleme vstupní formulář pro výrobu loga. Jeho vyplnění určí směr grafiky loga.

3. ZASLÁNÍ UKÁZEK LOG
Po přijetí platby a obdržení vyplněného vstupního  formuláře započneme grafické práce na logu. Od tohoto termínu se počítá čas pro zhotovení loga.

4. VAŠE PŘIPOMÍNKY
Logo, které se vám nejvíce líbí doladíme barevně, zapracujeme potřebné připomínky a následně dopracujeme do finální podoby.

5. ZASLÁNÍ FINÁLNÍCH FORMÁTŮ
Po vašem konečném rozhodnutí vám zašleme finální formáty loga (eps, ai, pdf, jpg), které můžete okamžitě začít používat pro firemní účely.

6. DOPLŇKOVÁ GRAFIKA
U balíčků MILD a PRO je po dokončení loga rozšířena práce na následnou přípravu grafického návrhu vizitky a u balíčku PRO ještě o grafický návrh hlavičkového papíru.

Bude nám potěšením s vámi spolupracovat,

Vaše ARTLOGO

Balíčky

3 100,-

2 návrhy loga
1 grafik
3 kola úprav

3 900,-

3 návrhy loga
3 kola úprav
1 grafik

5 200,-

5 návrhů loga
neomezené úpravy
2 grafici

6 800,-

8 návrhů log
2 grafici
neomezené úpravy
vizitky

8 700,-

10 návrhů
2 grafici
neomezené úpravy
3 nové návrhy
minilogomanuál
vizitky,hlavičkový papír