MILD logo balíček

MILD logo balíček

MILD LOGO balíček je určený pro náročného klienta, s důrazem na přesné splnění jeho požadavků. Firemní logo je pro něj rozhodující metou, od které se odvodí další prvky celé corporate identity. Klient má jasnou představu o podnikatelské strategii, která začíná profesionálním logem a po něm následuje sjednocení ostatních prvků. Velký výběr z 5 návrhů log, možnost neomezených úprav, 2 zcela nové návrhy loga navíc dělají tento balíček velmi zajímavým a loga jsou z dílny 2 grafiků nezávislých na sobě. Klient obdrží po schválení loga návrh firemní vizitky - tiskové pdf (a tisk si zajišťuje klient ve vlastní režii). MILD LOGO balíček svým množstvím poskytovaných služeb patří k nejčastěji objednávaným balíčkům.
DOPLŇKOVÉ SLUŽBY -  při podání online objednávky nalezete při vyplnění vašich fakturačních údajů, ještě zajímavou možnost doplňkových služeb pro doobjednání (napr. inverzní barevnost loga, hlavičkový papír, leták A5, leták A4, minilogomanuál, velkoplošní billboard, grafika webu, grafika pro tištěný katalog, jpg banner pro web). Na poptání lze objednat následně libovolnou grafiku nebo i celý web na míru, nebo eshop. Více na našich stránkách pro weby na míru www.artweby.cz  Tešíme se na spolupráci s Vámi.

Objednat »

Obsah balíčku MILD

5 návrhů log na výběr 2 grafici + licence k užívaní neomezené množství úprav plnobarevné logo černobílé logo 2 úplné nové návrhy loga výstup ve 4 formátech návrh vizitky k logu (3 kola korektur v ceně) garance vrácení peněz
  • 5 návrhů log na výběr
  • 2 grafici + licence k užívaní
  • neomezené množství úprav
  • plnobarevné logo
  • černobílé logo
  • 2 úplné nové návrhy loga
  • výstup ve 4 formátech
  • návrh vizitky k logu (3 kola korektur v ceně)
  • garance vrácení peněz

Cena: 11 400,- Kč (bez DPH)

Chcete deset návrhů loga
a hlavičkový papír?

pouze o 3 100,- více

Objednat

Základní informace

Naši designéři jsou připraveni začít práce na vašem logu ihned po potvrzení objednávky. Nabízíme vám originální zpracování loga respektující obor podnikání a váš oblíbený styl. Garantujeme vám také kvalitní spolupráci a spokojenost s vytvořeným logem. Pro zvýšení vaší jistoty nabízíme GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ.

Výběrem balíčku log (One, Mini, Basic, Mild, Pro) nám přesně definujete vaši poptávku.

TERMÍN předložení prvotních návrhů  ku konzultaci je v bežných případech 7 - 10 PRACOVNÍCH DNÍ. V případě potřeby máme v nabídce logo EXPRESS - do 48 hodin (balíček MILD do 72 hodin). Požadavek na EXPRESS logo vyplníte v průběhu procesu objednání v zájmu urychlení prací na logu. 

V daném čase (za 7 - 10 pracovních dní či do 48 hodin u loga Express), obdržíte prvotní návrhy log na výběr. Návrhy se ale můžou dále dle Vašich připomínek upravovat, kombinovat... a tak konečná doba trvání tvorby loga nelze předem odhadnout, jelikož záleží na rychlosti vzájemné komunikace a na počtu a složitosti požadovaných úprav.

Žádné další platby mimo stanovené ceny log od vás nebudou vyžadovány.
Ceny balíčků jsou uvedené bez DPH.

SLUŽBY NAD RÁMEC ZÁKLADNÍ CENY BALÍČKU:

Možnost doobjednat INVERZNÍ VERZI LOGA v ceně 1000 Kč: Inverzní verze loga se používá v případech, kdy je podklad určený pro umístění loga příliš tmavý. V ceně je jenom 1 inverzní provedení. Pokud uvažujete o dvou a více verzích inverzního provedení, platí se za přípravu každé 1000 Kč.

Možnost využívat vybrané logo v různém uspořádání - po odsouhlasení loga se rozhodnete vybrané logo používat například navíc i na výšku, na šířku anebo jinak podle vašeho přání. Tuto verzi loga připravíme, jako i její finální balíček (obsahuje jpg, pdf, eps, ai; v CMYK, RGB, PANTONE) v ceně 1000 Kč. Každá další verze či uspořádaní loga, u které si přejete celý finální balíček různých formátů log stojí 1000 Kč. V případě, že vám bude postačovat jen formát eps a pdf, vám ho ponecháme zdarma.

Doplňková ilustrace - V případě zájmu a požadavku využívat ze zaslaných návrhů kromě vybraného/schváleného loga ještě další doplňkové logo (z našich zaslaných návrhů), je jeho cena 2000 Kč.

Tvorba 3D loga a dalších efektů - pracujeme v programu Adobe Ilustrator (2D program) a logo nejdřív vytvoříme v 2D. Efekt 3D loga vám však snadno následně přidáme. Nejdříve tedy vytvoříme logo ploché (bez efektů). Po vašem výběru vhodné verze ji  rozpracujeme do efektů (třeba 3D efekt, chrome, nebo jiný).

Tvorba vizitek vo vyšších balíčkoch - v cene balíčků je grafický návrh a tisková data vizitek / hlavičkového papíru. Výstupem nejsou vytisknuté tiskoviny. Tisk realizují klienti v lokální tiskárni.

Hlavičkový papír - pracujeme v profesionálních grafických programech ADOBE. Výstupem je tiskové pdf s ořezovými značkami pro tiskárnu. Pokud používáte word lze hlavičkový papír předtisknout v ofsetové tiskárně ve vetším množství a na firemní tiskárně již robíte primo "dotisk" z Vašeho wordu. Záhlaví a zápatí hlavičkového papíru je "fixné". Pro případ, že by jste si chtěli sami dělat úpravy, poskytneme Vám zdrojová data. Je však potřeba mít nějakou zkušenost s programem Adobe Ilustrator / Indesign. Lze taky provádět pozdější změny kontaktů přes naše studio - cena úprav je zpoplatněna.

Na požádání Vám za malý poplatek pošleme případne jpg formát hlavičkového papíru, který si můžete vložit do Vašeho vlastního wordu do pozadí. My s wordem jako grafické studio nepracujeme.

Individuální objednávky: Při objednávkách, kde se nedá předem stanovit přesná cena práce (zložité zákazky) a při velkých grafických projektech je cena stanovena hodinovou sazbou 1400 Kč / hod + DPH. Celková cena zakázky je určena podle skutečně odpracovaného času.

Smlouva na míru: V případě požadavku řešení grafické tvorby se smlouvou na míru, připomínkovanou právníkem objednavatele, je cena stanovena individuálně (dle náročnosti úprav ve smlouvě) od 3.000 Kč + DPH za právní výdaje z naši strany. Tyto výdaje v základních balíčcích zahrnuty nejsou.

Postup spolupráce


1. ZÁLOHOVÁ PLATBA
Zašleme vám fakturu za objednané logo, platba probíhá před započetím prací.

2. VSTUPNÍ FORMULÁŘ
Následně zašleme vstupní formulář pro výrobu loga. Jeho vyplnění určí směr grafiky loga.

3. ZASLÁNÍ UKÁZEK LOG
Po přijetí platby a obdržení vyplněného vstupního  formuláře započneme grafické práce na logu. Od tohoto termínu se počítá čas pro zhotovení loga.

4. VAŠE PŘIPOMÍNKY
Logo, které se vám nejvíce líbí doladíme barevně, zapracujeme potřebné připomínky a následně dopracujeme do finální podoby.

5. ZASLÁNÍ FINÁLNÍCH FORMÁTŮ
Po vašem konečném rozhodnutí vám zašleme finální formáty loga (eps, ai, pdf, jpg), které můžete okamžitě začít používat pro firemní účely.

6. DOPLŇKOVÁ GRAFIKA
U balíčků MILD a PRO je po dokončení loga rozšířena práce na následnou přípravu grafického návrhu vizitky a u balíčku PRO ještě o grafický návrh hlavičkového papíru.

Bude nám potěšením s vámi spolupracovat,

Vaše ARTLOGO

Balíčky

6 400,-

2 návrhy loga
1 grafik
3 kola úprav

7 400,-

3 návrhy loga
3 kola úprav
1 grafik

8 400,-

4 návrhy loga
neomezené úpravy
licence

11 400,-

5 návrhů log
2 grafici
neomezené úpravy
vizitky

14 500,-

6 návrhů
2 grafici
neomezené úpravy
2 nové návrhy
vizitky,hlavičkový papír