Obchodní podmínky ArtLogo

Vyplněním a odesláním objednávkového formuláře na zhotovení díla, akceptujete návrh naší společnosti na uzavření smlouvy a smlouva je uzavřena okamžikem kdy vaši objednávku přijmeme.

Rádi poznáme váš oblíbený styl a k němu přizpůsobíme výraz loga tak, aby plně vyjadřovalo předmět podnikání. Z tohoto důvodu vám po přijetí objednávky zašleme vstupní formulář pro výrobu loga. Po jeho vyplnění prosíme o zaslání zpět na naši adresu. Formulář obsahuje stručné a jednoduché otázky, často s možnostmi A/B/C/D/E, kdy nám postačí výběr varianty vám nejbližší. Takto, bez velkého přemýšlení, vyplníte formulář a designér/ři podle vašich charakteristik navrhnou a vypracují logo na míru přesně pro vás.

Spokojenost s výsledkem vám garantujeme. Přesto pro váš lepší pocit a jistotu nabízíme i GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ.

Výběrem balíčku loga (One, Mini, Basic, Mild, Pro) nám přesně definujete vaši poptávku.

1. Postup spolupráce


1. ZÁLOHOVÁ PLATBA
Zašleme vám fakturu za objednané logo, platba probíhá před započetím prací.

2. VSTUPNÍ FORMULÁŘ
Následně zašleme vstupní formulář pro výrobu loga. Jeho vyplnění určí směr grafiky loga.

3. ZASLÁNÍ UKÁZEK LOG
Po přijetí platby a obdržení vyplněného vstupního  formuláře započneme grafické práce na logu. Od tohoto termínu se počítá čas pro zhotovení loga.

4. VAŠE PŘIPOMÍNKY
Logo, které se vám nejvíce líbí doladíme barevně, zapracujeme potřebné připomínky a následně dopracujeme do finální podoby.

5. ZASLÁNÍ FINÁLNÍCH FORMÁTŮ
Po vašem konečném rozhodnutí vám zašleme finální formáty loga (eps, ai, pdf, jpg), které můžete okamžitě začít používat pro firemní účely.

6. DOPLŇKOVÁ GRAFIKA
U balíčků MILD a PRO je po dokončení loga rozšířena práce na následnou přípravu grafického návrhu vizitky a u balíčku PRO ještě o grafický návrh hlavičkového papíru.

2. VSTUPNÍ FORMULÁŘ PRO LOGO:

Rádi poznáme váš oblíbený styl a k němu přizpůsobíme výraz loga tak, aby plně vyjadřovalo předmět podnikání. Z tohoto důvodu vám po přijetí objednávky zašleme vstupní formulář pro výrobu loga. Po jeho vyplnění prosíme o zaslání zpět na naši adresu. Formulář obsahuje stručné a jednoduché otázky, často s možnostmi A/B/C/D/E, kdy nám postačí výběr varianty vám nejbližší. Takto, bez velkého přemýšlení, vyplníte formulář a designér/ři podle vašich charakteristik navrhnou a vypracují logo na míru přesně pro vás.

Spokojenost s výsledkem vám garantujeme. Přesto pro váš lepší pocit a jistotu nabízíme i GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ.

Výběrem balíčku loga (One, Mini, Basic, Mild, Pro) nám přesně definujete vaši poptávku.

3. V JAKÉM ČASE OD NÁS LOGO OBDRŽÍTE:

V běžném čase trvá vytvoření návrhů loga cca 7 - 10 pracovních dní, kdy v tomto termínu od nás obdržíte prvotní návrhy log na výběr a možné další Vámi požadované úpravy k dotvoření jedné finální verzi loga.

Někdy však zakázka na tvorbu loga může znějakých důvodů spěchat. Pro tyto situace můžete využít možnoti výběru loga EXPRESS, tedy do 48 hodin (balíček MILD do 72 hodin). Logo v EXPRESS termínu je zpoplatněno nad rámec, cenou Express  v závislosti od balíčku loga.

V daném čase (za 7 - 10 pracovních dní či do 48 hodin u Express), obdržíte prvotní návrhy log na výběr. Návrhy se ale můžou dále dle Vašich připomínek upravovat, kombinovat... a tak konečná doba trvání tvorby loga nelze předem odhadnout, jelikož záleží na rychlosti vzájemné komunikace a na počtu a složitosti požadovaných úprav.

Ceny za výrobu log jsou uvedené bez DPH.

4. AUTORSKÁ PRÁVA:

Grafické návrhy log, které při návrhu vašeho loga vypracujeme ale nebudou vámi přijaty, nemají poskytnutou žádnou licenci na použití. Licenci obdržíte pouze k vámi vybranému finálnímu návrhu loga. Návrhy které vytvoříme a nebudou přijaty jsou autorské práce našeho studia ArtLogo.
Grafické prvky / části,.... nápady z ostatních našich návrhů není možné objednatelem jinde použít. Tyto nepoužité návrhy a nápady může ArtLogo jako autor použít u jiných děl. Prosíme vás abyste tyto vámi nevybrané návrhy nikde neprezentovali a dále nepřepracovávali.

Objednavatel na nepoužité návrhy nemá právní ani majetkový nárok. Z tohoto důvodu není možné aby objednavatel použil jiné ilustrace mimo schválené (a nebo ilustrace související se schváleným logem) pro další použití. V případě zájmu o jejich použití / odkoupení, je cena za každou další ilustraci / návrh loga v hodnotě 2.000 Kč + DPH.

Stejně tak zhotovitel (ArtLogo) nemůže použít vámi schválenou ilustraci / logo ani ilustrace související se schváleným návrhem loga nikde jinde.
 

Licenci k užívání loga/logotypu ArtLogo majiteli loga garantuje neomezená práva na užívání logotypu. Vaší objednávkou a řádným vyplacením loga se stáváte výhradním majitelem loga (pouze na vybraný finální návrh loga, ne na všechny návrhy). Vaše nové logo nebude autor nabízet na prodej jiným osobám nebo společnostem. Další neomezené využití loga určuje přímo vlastník loga.
Licencí k užívání loga se nezaručuje patentové právo na logo. O ochranu loga před zneužitím a používáním jiným subjektem je potřebné zažádat na Úřadu průmyslového vlastnictví, kde Vám zajistí ochrannou známku.

5. SLUŽBY NAD RÁMEC ZÁKLADNÍ CENY BALÍČKU:

Možnost doobjednat INVERZNÍ VERZI LOGA nebo barevné mutace loga v ceně 1000 Kč  : Inverzní verze loga se používá v případech, kdy je podklad určený pro umístění loga příliš tmavý. V ceně je jenom 1 inverzní provedení. Pokud uvažujete o dvou a více verzích inverzního provedení, platí se za přípravu každé 1000 Kč.

Možnost využívat vybrané logo v různém uspořádání - po odsouhlasení loga se rozhodnete vybrané logo používat například navíc i na výšku, na šířku anebo jinak podle vašeho přání. Tuto verzi loga připravíme, jako i její finální balíček (obsahuje jpg, pdf, eps, ai; v CMYK, RGB, PANTONE) v ceně 1000 Kč. Každá další verze či uspořádaní loga, u které si přejete celý finální balíček různých formátů log stojí 1000 Kč. V případě, že vám bude postačovat jen formát eps a pdf, vám ho ponecháme zdarma.

Doplňková ilustrace - V případě zájmu a požadavku využívat ze zaslaných návrhů kromě vybraného/schváleného loga ještě další doplňkové logo (z našich zaslaných návrhů), je jeho cena 2000 Kč.

Tvorba 3D loga a dalších efektů - pracujeme v programu Adobe Ilustrator (2D program) a logo nejdřív vytvoříme v 2D. Efekt 3D loga vám však snadno následně přidáme. Nejdříve tedy vytvoříme logo ploché (bez efektů). Po vašem výběru vhodné verze ji  rozpracujeme do efektů (třeba 3D efekt, chrome, nebo jiný).

Tvorba vizitek vo vyšších balíčkoch - v cene balíčků je grafický návrh a tisková data vizitek / hlavičkového papíru. Výstupem nejsou vytisknuté tiskoviny. Tisk realizují klienti v lokální tiskárni.

Hlavičkový papír - pracujeme v profesionálních grafických programech ADOBE. Výstupem je tiskové pdf s ořezovými značkami pro tiskárnu. Pokud používáte word lze hlavičkový papír předtisknout v ofsetové tiskárně ve vetším množství a na firemní tiskárně již robíte primo "dotisk" z Vašeho wordu. Záhlaví a zápatí hlavičkového papíru je "fixné". Pro případ, že by jste si chtěli sami dělat úpravy, poskytneme Vám zdrojová data. Je však potřeba mít nějakou zkušenost s programem Adobe Ilustrator / Indesign. Lze taky provádět pozdější změny kontaktů přes naše studio - cena úprav je zpoplatněna.

Na požádání Vám za malý poplatek pošleme případne jpg formát hlavičkového papíru, který si můžete vložit do Vašeho vlastního wordu do pozadí. My s wordem jako grafické studio nepracujeme.

Individuální objednávky: Při objednávkách, kde se nedá předem stanovit přesná cena práce (zložité zákazky) a při velkých grafických projektech je cena stanovena hodinovou sazbou 1400 Kč / hod + DPH. Celková cena zakázky je určena podle skutečně odpracovaného času.

Smlouva na míru:
V případě požadavku řešení grafické tvorby se smlouvou na míru, připomínkovanou právníkem objednavatele, je cena stanovena individuálně (dle náročnosti úprav ve smlouvě) od 3.000 Kč + DPH za právní výdaje z naši strany. Tyto výdaje v základních balíčcích zahrnuty nejsou.

6. Vrácení peněz:


Věříme, že pro vás nebude potřebné tuto možnost využít, protože se nám nestává, že by logo nebylo klientem schválené. Po přesně definovaném zadání vám vypracujeme návrhy loga na míru, u kterých věříme, že splní vaše očekávání. Pro případ, že byste o zpracované návrhy přece jen neměli zájem, nabízíme vrácení peněz.

Suma vrácené platby závisí na typu zvoleného balíčku:

Balíček EXTRA
a) po zaslání návru log -> vracíme 80% z ceny balíčku
b) po schválení loga a zaslání návrhu grafiky webu -> vracíme 50% z ceny balíčku
c) po schválení grafiky hlavní stránky webu -> nedá se už uplatnit nárok na vrácení peněz

Balíček PRO
Po odmítnutí loga (bez započetí prací na vizitce a hlavičkovém papíře) vracíme 50 % z ceny balíčku.

Balíček MILD
Po odmítnutí loga (bez započetí prací na vizitce), vracíme 45 % z ceny balíčku.

Balíček BASIC
Vrácení 40 % z ceny balíčku.

Balíček MINI
Na tento balíček se garance nevztahuje

Balíček ONE
Na tento balíček se garance nevztahuje

Jsme si jistí, že tuto možnost nebudete potřebovat, ale přesto ji nabízíme pro vaší jistotu, maximální spokojenost a pocit možnosti odstoupit od vytvoření loga.

NA KTERÉ PŘÍPADY SE GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ NEVZTEHUJE:

1/ Pokud se klient neohlásí do 3 týdnů od předložení prvních či upravených návrhů jeho loga, nemá již nárok na garanci vrácení peněz. Celá častka již zůstává majiteli grafické studio ARTLOGO / ARTFOCUS.

2/ Garanci vrácení peněz nemůžete uplatnit po 4.* kole úprav na návrhách - platí pro všechny nabízené balíčky.

*Upřesnění kol úprav:
0) odevzdání prvotních návrhů na výběr
1) první kolo úprav
2) druhé kolo úprav
3) třetí kolo úprav
4) čtvrté kolo úprav - po přijetí návrhů 4. kola úprav, v případě že by jste si přáli zakázku ukončit,  již nemáte nárok na garanci vrácení peněz


V ArtLogo nabízíme také možnost expresní tvorby loga do 48 hodin po zadání. Ti, co potřebují logo rychle a kvalitně se mohou spolehnout na naše Express Logo. ArtLogo, to je profesionální přístup, kreativita, pružnost a spolehlivost zaručující naprostou spokojenost klientů s nově vytvořeným logem v ArtLogo.

7. Express logo:


V ArtLogo nabízíme také možnost expresní tvorby loga do 48 hodin po zadání. Ti, co potřebují logo rychle a kvalitně se mohou spolehnout na naše Express Logo. ArtLogo, to je profesionální přístup, kreativita, pružnost a spolehlivost zaručující naprostou spokojenost klientů s nově vytvořeným logem v ArtLogo.

DOPLATEK ZA LOGO EXPRESS:
ONE:
    logo do 48 hod. (+ 3000.00 Kč)
MINI:    logo do 48 hod. (+ 3500.00 Kč)
BASIC: 
logo do 48 hod. (+ 4500.00 Kč)
MILD:    logo do 72 hod. (+ 5500.00 Kč) - (vizitka až po schválení loga)
PRO:     logo do 72 hod. (+ 6000.00 Kč) - (tiskoviny až po schválení loga)
EXTRA:  logo do 48 hod. (+ 3000.00 Kč)

Bude nám potešením s vámi spolupracovat.

Vaše ARTLOGO